zavřít

Letenky Napuka Island Napuka (NAU)

Napuka (NAU) spadá pod mesto Napuka Island, ktoré ležia v štáte Samoa. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Napuka, alebo cestujte letecky do Samoa na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Napuka, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Napuka Island za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Napuka Island - Napuka
Medzinárodný názov letiska: Napuka Island - Napuka
Letisko patrí k mestu: Letenky Apia 40 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Samoa
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: NAU (NTGN)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Napuka Island - Napuka

Letisko Mataveri (IPC) patrí k mestu Easter Island, domovskou krajinou ktorého je Peru. Rezervujte si letenky - Mataveri. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mataveri, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3620 km

Hľadáte letenky Keahole (KOA) v meste Kona ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Keahole , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Keahole , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kona, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3587 km

Kahului (OGG) spadá pod mesto Kahului, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kahului, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kahului, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kahului za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 3708 km

Rezervácia letenky na letisko Napuka Island - Napuka

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Napuka

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.