zavřít

Letenky Tongatapu Fua Amotu (TBU)

Hľadáte letenky Fua Amotu (TBU) v meste Tongatapu ( Samoa)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Fua Amotu, alebo cestujte letecky do Samoa na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Fua Amotu, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tongatapu, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tongatapu - Fua Amotu
Medzinárodný názov letiska: Tongatapu - Fua Amotu
Letisko patrí k mestu: Letenky Apia 40 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Samoa
Časové pásmo: UTC+13
Kódy letiska: TBU (NFTF)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tongatapu - Fua Amotu

Keahole (KOA) spadá pod mesto Kona, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Keahole , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Keahole , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kona za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 4869 km

Letisko Honolulu (HNL) patrí k mestu Honolulu, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Honolulu - Honolulu. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Honolulu, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Honolulu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 4959 km

Hľadáte letenky Lihue (LIH) v meste Honolulu ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Honolulu - Lihue, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lihue, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Honolulu, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 4983 km

Rezervácia letenky na letisko Tongatapu - Fua Amotu

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Fua Amotu

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.