zavřít

Letenky Tureia (ZTA)

Tureia (ZTA) spadá pod mesto Tureia, ktoré ležia v štáte Samoa. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Tureia, alebo cestujte letecky do Samoa na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Tureia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Tureia za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tureia
Medzinárodný názov letiska: Tureia
Letisko patrí k mestu: Letenky Apia 40 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Samoa
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: ZTA (NTGY)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tureia

Letisko Mataveri (IPC) patrí k mestu Easter Island, domovskou krajinou ktorého je Peru. Rezervujte si letenky - Mataveri. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mataveri, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3261 km

Hľadáte letenky Keahole (KOA) v meste Kona ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Keahole , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Keahole , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kona, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 4209 km

Kahului (OGG) spadá pod mesto Kahului, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kahului, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kahului, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kahului za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 4328 km

Rezervácia letenky na letisko Tureia

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Tureia

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.