zavřít

Letenky Kolda (KDA)

Hľadáte letenky Kolda (KDA) v meste Kolda ( Senegal)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kolda, alebo cestujte letecky do Senegal na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kolda, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kolda, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kolda
Medzinárodný názov letiska: Kolda
Letisko patrí k mestu: Letenky Kolda 59 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Senegal
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: KDA (GOGK)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kolda

Letisko Yoff (DKR) patrí k mestu Dakar, domovskou krajinou ktorého je Senegal. Rezervujte si letenky do Dakaru - Yoff . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Yoff , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dakaru lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 345 km

Lungi (FNA) spadá pod mesto Freetown, ktoré ležia v štáte Sierra Leone. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Freetown - Lungi, alebo cestujte letecky do Sierra Leone na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lungi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Freetown za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 500 km

Hľadáte letenky Bamako Senou (BKO) v meste Bamako ( Mali)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bamako - Bamako Senou, alebo cestujte letecky do Mali na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bamako Senou, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bamako, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 780 km

Rezervácia letenky na letisko Kolda

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kolda

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.