zavřít

Letenky Koundara Sambailo (SBI)

Letisko Sambailo (SBI) patrí k mestu Koundara, domovskou krajinou ktorého je Senegal. Rezervujte si letenky - Sambailo. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sambailo, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Koundara - Sambailo
Medzinárodný názov letiska: Koundara - Sambailo
Letisko patrí k mestu: Letenky Kolda 59 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Senegal
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: SBI (GUSB)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Koundara - Sambailo

Lungi (FNA) spadá pod mesto Freetown, ktoré ležia v štáte Sierra Leone. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Freetown - Lungi, alebo cestujte letecky do Sierra Leone na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lungi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Freetown za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 429 km

Hľadáte letenky Yoff (DKR) v meste Dakar ( Senegal)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Dakaru - Yoff , alebo cestujte letecky do Senegal na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Yoff , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Dakar, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 515 km

Letisko Bamako Senou (BKO) patrí k mestu Bamako, domovskou krajinou ktorého je Mali. Rezervujte si letenky do Bamako - Bamako Senou. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bamako Senou, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bamako lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 601 km

Rezervácia letenky na letisko Koundara - Sambailo

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Sambailo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.