zavřít

Letenky Desroches (DES)

Hľadáte letenky Desroches (DES) v meste Desroches ( Seychely)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Desroches, alebo cestujte letecky na Seychely na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Desroches, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Desroches, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Desroches
Medzinárodný názov letiska: Desroches
Letisko patrí k mestu: Desroches
Časové pásmo: UTC+4
Kódy letiska: DES (FSDR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Desroches

Seychelles (SEZ) spadá pod mesto Mahe Island, ktoré ležia v štáte Seychely. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Seychelles, alebo cestujte letecky na Seychely na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Seychelles, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Mahe Island za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 218 km

Letisko Sainte Marie (SMS) patrí k mestu Sainte Marie, domovskou krajinou ktorého je Madagaskar. Rezervujte si letenky - Sainte Marie. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sainte Marie, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 892 km

Hľadáte letenky Moi (MBA) v meste Mombasa ( Keňa)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Mombasy - Moi, alebo cestujte letecky do Kene na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Moi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Mombasa, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1569 km

Rezervácia letenky na letisko Desroches

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Desroches

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.