zavřít

Letenky Freetown Hastings (HGS)

Letisko Hastings (HGS) patrí k mestu Freetown, domovskou krajinou ktorého je Sierra Leone. Rezervujte si letenky do Freetown - Hastings. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Hastings, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Freetown lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Freetown - Hastings
Medzinárodný názov letiska: Hastings
Letisko patrí k mestu: Letenky Freetown 803 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: HGS (GFHA)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Freetown - Hastings

Hľadáte letenky Lungi (FNA) v meste Freetown ( Sierra Leone)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Freetown - Lungi, alebo cestujte letecky do Sierra Leone na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lungi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Freetown, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 25 km

Bamako Senou (BKO) spadá pod mesto Bamako, ktoré ležia v štáte Mali. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bamako - Bamako Senou, alebo cestujte letecky do Mali na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bamako Senou, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bamako za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 732 km

Letisko Yoff (DKR) patrí k mestu Dakar, domovskou krajinou ktorého je Senegal. Rezervujte si letenky do Dakaru - Yoff . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Yoff , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dakaru lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 835 km

Rezervácia letenky na letisko Freetown - Hastings

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Hastings

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.