zavřít

Letenky Freetown Lungi (FNA)

Hľadáte letenky Lungi (FNA) v meste Freetown ( Sierra Leone)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Freetown - Lungi, alebo cestujte letecky do Sierra Leone na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lungi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Freetown, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Freetown - Lungi
Medzinárodný názov letiska: Freetown - Freetown Lungi
Letisko patrí k mestu: Letenky Freetown 803 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: FNA (GFLL)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Freetown - Lungi

Letisko Bamako Senou (BKO) patrí k mestu Bamako, domovskou krajinou ktorého je Mali. Rezervujte si letenky do Bamako - Bamako Senou. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bamako Senou, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bamako lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 723 km

Yoff (DKR) spadá pod mesto Dakar, ktoré ležia v štáte Senegal. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dakaru - Yoff , alebo cestujte letecky do Senegal na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Yoff , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dakar za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 812 km

Hľadáte letenky Francisco Mendes (RAI) v meste Praia ( Cape Verde)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Francisco Mendes , alebo cestujte letecky na Kapverdy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Francisco Mendes , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Praia, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1324 km

Rezervácia letenky na letisko Freetown - Lungi

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Lungi

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.