zavřít

Letenky Bratislava Ivanka (BTS)

Hľadáte letenky Ivanka (BTS) v meste Bratislava ( Slovensko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bratislavy - Ivanka, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ivanka, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bratislava, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bratislava - Ivanka
Medzinárodný názov letiska: Bratislava - M R Stefanik
Letisko patrí k mestu: Letenky Bratislava 424 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: BTS (LZIB)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bratislava - Ivanka

Letisko Schwechat (VIE) patrí k mestu Viedeň, domovskou krajinou ktorého je Rakúsko. Rezervujte si letenky do Viedne - Schwechat. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Schwechat, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Viedne lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 72 km

Tuřany (BRQ) spadá pod mesto Brno, ktoré ležia v štáte Česká republika. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Brna - Tuřany, alebo cestujte letecky do Slovenská republika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Tuřany, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Brno za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 119 km

Hľadáte letenky Žilina (ILZ) v meste Žilina ( Slovensko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Žilina, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Žilina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Žilina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 192 km

Rezervácia letenky na letisko Bratislava - Ivanka

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ivanka

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.