zavřít

Letenky Košice Barca (KSC)

Barca (KSC) spadá pod mesto Košice, ktoré ležia v štáte Slovensko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Košíc - Barca, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Barca, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Košice za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Košice - Barca
Medzinárodný názov letiska: Kosice
Letisko patrí k mestu: Letenky Košice 237 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: KSC (LZKZ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Košice - Barca

Letisko Tatry (TAT) patrí k mestu Poprad / tatry, domovskou krajinou ktorého je Slovensko. Rezervujte si letenky - Tatry. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tatry, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 119 km

Hľadáte letenky Jasionka (RZE) v meste Rzeszow ( Poľsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Jasionka, alebo cestujte letecky do Poľska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Jasionka, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Rzeszow, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 173 km

J. Paul Ii Balice (KRK) spadá pod mesto Krakov, ktoré ležia v štáte Poľsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Krakova - J. Paul Ii Balice, alebo cestujte letecky do Poľska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na J. Paul Ii Balice, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Krakov za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 219 km

Rezervácia letenky na letisko Košice - Barca

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Barca

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.