zavřít

Letenky Žilina (ILZ)

Letisko Žilina (ILZ) patrí k mestu Žilina, domovskou krajinou ktorého je Slovensko. Rezervujte si letenky - Žilina. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Žilina, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Žilina
Medzinárodný názov letiska: Žilina
Letisko patrí k mestu: Letenky Žilina 86 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: ILZ (LZZI)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Žilina

Mošnov (OSR) spadá pod mesto Ostrava, ktoré ležia v štáte Česká republika. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ostravy - Mošnov, alebo cestujte letecky do Slovenská republika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mošnov, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Ostrava za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 74 km

Hľadáte letenky Sliač (SLD) v meste Sliač ( Slovensko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sliač, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sliač, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sliač, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 85 km

Letisko Pyrzowice (KTW) patrí k mestu Katowice, domovskou krajinou ktorého je Poľsko. Rezervujte si letenky - Pyrzowice. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Pyrzowice, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 141 km

Rezervácia letenky na letisko Žilina

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Žilina

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.