zavřít

Letenky Barcelona (BCN)

Barcelona (BCN) spadá pod mesto Barcelona, ktoré ležia v štáte Španielsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Barcelony - Barcelona, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Barcelona, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Barcelona za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Barcelona
Medzinárodný názov letiska: Barcelona
Letisko patrí k mestu: Letenky el Prat de Llobregat 63 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: BCN (LEBL)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Barcelona

Letisko Costa Brava (GRO) patrí k mestu Gerona, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky - Costa Brava. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Costa Brava, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Hľadáte letenky Llabanere (PGF) v meste Perpignan ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Llabanere, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Llabanere, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Perpignan, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Palma Mallorca (PMI) spadá pod mesto Palma, ktoré ležia v štáte Španielsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Palma - Palma Mallorca, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Palma Mallorca, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Palma za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 207 km

Rezervácia letenky na letisko Barcelona

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Barcelona

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.