zavřít

Letenky Barcelona (BCN)

Letisko Barcelona (BCN) patrí k mestu Barcelona, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky do Barcelony - Barcelona. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Barcelona, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Barcelony lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Barcelona
Medzinárodný názov letiska: Barcelona
Letisko patrí k mestu: Letenky el Prat de Llobregat 63 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: BCN (LEBL)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Barcelona

Costa Brava (GRO) spadá pod mesto Gerona, ktoré ležia v štáte Španielsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Costa Brava, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Costa Brava, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Gerona za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Hľadáte letenky Llabanere (PGF) v meste Perpignan ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Llabanere, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Llabanere, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Perpignan, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Letisko Palma Mallorca (PMI) patrí k mestu Palma, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky do Palma - Palma Mallorca. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Palma Mallorca, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Palma lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 207 km

Rezervácia letenky na letisko Barcelona

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Barcelona

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.