zavřít

Letenky Gerona Costa Brava (GRO)

Hľadáte letenky Costa Brava (GRO) v meste Gerona ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Costa Brava, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Costa Brava, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Gerona, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Gerona - Costa Brava
Medzinárodný názov letiska: Gerona - Girona
Letisko patrí k mestu: Letenky Blanes 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: GRO (LEGE)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Gerona - Costa Brava

Llabanere (PGF) spadá pod mesto Perpignan, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Llabanere, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Llabanere, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Perpignan za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Letisko Barcelona (BCN) patrí k mestu Barcelona, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky do Barcelony - Barcelona. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Barcelona, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Barcelony lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Hľadáte letenky Frejorgues (MPL) v meste Montpellier ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Frejorgues, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Frejorgues, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Montpellier, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 230 km

Rezervácia letenky na letisko Gerona - Costa Brava

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Costa Brava

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.