zavřít

Letenky Gerona Costa Brava (GRO)

Letisko Costa Brava (GRO) patrí k mestu Gerona, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky - Costa Brava. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Costa Brava, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Gerona - Costa Brava
Medzinárodný názov letiska: Gerona - Girona
Letisko patrí k mestu: Letenky Blanes 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: GRO (LEGE)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Gerona - Costa Brava

Llabanere (PGF) spadá pod mesto Perpignan, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Llabanere, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Llabanere, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Perpignan za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Hľadáte letenky Barcelona (BCN) v meste Barcelona ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Barcelony - Barcelona, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Barcelona, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Barcelona, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Letisko Frejorgues (MPL) patrí k mestu Montpellier, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Frejorgues. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Frejorgues, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 230 km

Rezervácia letenky na letisko Gerona - Costa Brava

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Costa Brava

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.