zavřít

Letenky Palma Mallorca (PMI)

Letisko Palma Mallorca (PMI) patrí k mestu Palma, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky do Palma - Palma Mallorca. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Palma Mallorca, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Palma lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Palma Mallorca
Medzinárodný názov letiska: Palma De Mallorca
Letisko patrí k mestu: Letenky Palma 376 tisíc obyvatel
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: PMI (LEPA)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Palma Mallorca

Menorca (MAH) spadá pod mesto Menorca, ktoré ležia v štáte Španielsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Menorca, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Menorca, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Menorca za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 169 km

Hľadáte letenky Ibiza (IBZ) v meste Ibiza ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Ibiza, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ibiza, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Ibiza, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 169 km

Letisko Barcelona (BCN) patrí k mestu Barcelona, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky do Barcelony - Barcelona. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Barcelona, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Barcelony lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 207 km

Rezervácia letenky na letisko Palma Mallorca

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Palma Mallorca

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.