zavřít

Letenky Palma

Mesto leží v štáte Palma. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Palma na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Palma
Miestny názov mesta: Palma (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Ciutat de Mallorca, Madina Mayurqa, Palma, Palma de Mallorca, Palma di Majorca, ???? ?? ??????, ???, ???????

Počet obyvateľov:376 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Palma Mallorca - 9 km
Správna oblasť: Letenky Illes Balears

Letenky do Palma a okolí

Palma Mallorca (PMI) spadá pod mesto Palma, ktoré ležia v štáte Španielsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Palma - Palma Mallorca, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Palma Mallorca, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Palma za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 9 km

Letisko Ibiza (IBZ) patrí k mestu Ibiza, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky - Ibiza. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ibiza, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 162 km

Hľadáte letenky Menorca (MAH) v meste Menorca ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Menorca, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Menorca, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Menorca, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 177 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Palma

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.