zavřít

Letenky Seo De Urgel (LEU)

Hľadáte letenky Seo De Urgel (LEU) v meste Seo De Urgel ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Seo De Urgel, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Seo De Urgel, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Seo De Urgel, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Seo De Urgel
Medzinárodný názov letiska: Seo De Urgel
Letisko patrí k mestu: Letenky Manresa 70 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: LEU (LESU)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Seo De Urgel

Letisko Barcelona (BCN) patrí k mestu Barcelona, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky do Barcelony - Barcelona. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Barcelona, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Barcelony lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 138 km

Blagnac (TLS) spadá pod mesto Toulouse, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Toulouse - Blagnac, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Blagnac, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Toulouse za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 144 km

Hľadáte letenky Costa Brava (GRO) v meste Gerona ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Costa Brava, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Costa Brava, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Gerona, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Rezervácia letenky na letisko Seo De Urgel

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Seo De Urgel

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.