zavřít

Letenky Abu Dhabi Al Dhafra (DHF)

Hľadáte letenky Al Dhafra (DHF) v meste Abu Dhabi ( Spojené arabské emiráty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Abu Dhabi - Al Dhafra, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Al Dhafra, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Abu Dhabi, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Abu Dhabi - Al Dhafra
Medzinárodný názov letiska: Abu Dhabi - Al Dhafra
Letisko patrí k mestu: Letenky Abu Dhabi 603 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+4
Kódy letiska: DHF (OMAM)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Abu Dhabi - Al Dhafra

Letisko Abu Dhabi (AUH) patrí k mestu Abu Dhabi, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Abu Dhabi - Abu Dhabi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Abu Dhabi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Abu Dhabi lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 17 km

Dubai (DXB) spadá pod mesto Dubaj, ktoré ležia v štáte Spojené arabské emiráty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dubaja - Dubai, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dubai, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dubaj za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 111 km

Hľadáte letenky Doha (DOH) v meste Doha ( Daulat Katar)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Doha, alebo cestujte letecky do Daulat Kataru na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Doha, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Doha, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 338 km

Rezervácia letenky na letisko Abu Dhabi - Al Dhafra

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Al Dhafra

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.