zavřít

Letenky Abu Dhabi Bateen (AZI)

Bateen (AZI) spadá pod mesto Abu Dhabi, ktoré ležia v štáte Spojené arabské emiráty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Abu Dhabi - Bateen, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bateen, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Abu Dhabi za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Abu Dhabi - Bateen
Medzinárodný názov letiska: Abu Dhabi - Bateen
Letisko patrí k mestu: Letenky Abu Dhabi 603 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+4
Kódy letiska: AZI (OMAD)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Abu Dhabi - Bateen

Hľadáte letenky Abu Dhabi (AUH) v meste Abu Dhabi ( Spojené arabské emiráty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Abu Dhabi - Abu Dhabi, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Abu Dhabi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Abu Dhabi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 21 km

Letisko Dubai (DXB) patrí k mestu Dubaj, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Dubaja - Dubai. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dubai, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dubaja lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 114 km

Doha (DOH) spadá pod mesto Doha, ktoré ležia v štáte Daulat Katar. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Doha, alebo cestujte letecky do Daulat Kataru na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Doha, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Doha za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 326 km

Rezervácia letenky na letisko Abu Dhabi - Bateen

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bateen

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.