zavřít

Letenky Abu Dhabi

Mesto leží v štáte Abu Dhabi. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Abu Dhabi na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Abu Dhabi
Miestny názov mesta: Abu Dhabi (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

AEbu Saby, Abu Dabi, Abu Dabis, Abu Dhabi, Abu Dhabi emiraat, Abu Zabi, Abu Zaby, Abu Zabye, Abu Zabyo, Abu ?abi, Abu-Dabio, Abú Dabí, Abú Dhabí, Abú Zabí, Ab? Z?aby, Ab? Z?abye, Ab? Z?abyo, Ab? Z?ab?, Emirato de Abu Dabi, Äbu Saby, ????? ??????, ??? ????, ???-????, ???-????, ??? ????, ??????, ????, ????, ????

Počet obyvateľov:603 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Bateen (Abu Dhabi) - 10 km
Správna oblasť: Letenky Abú Dhabí

Letenky do Abu Dhabi a okolí

Hľadáte letenky Abu Dhabi (AUH) v meste Abu Dhabi ( Spojené arabské emiráty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Abu Dhabi - Abu Dhabi, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Abu Dhabi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Abu Dhabi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 32 km

Letisko Dubai (DXB) patrí k mestu Dubaj, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Dubaja - Dubai. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dubai, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dubaja lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 122 km

Doha (DOH) spadá pod mesto Doha, ktoré ležia v štáte Daulat Katar. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Doha, alebo cestujte letecky do Daulat Kataru na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Doha, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Doha za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 316 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Abu Dhabi

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.