zavřít

Letenky Al-Fujairah Fujairah (FJR)

Hľadáte letenky Fujairah (FJR) v meste Al-Fujairah ( Spojené arabské emiráty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Fujairah, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Fujairah, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Al-Fujairah, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Al-Fujairah - Fujairah
Medzinárodný názov letiska: Fujeirah - Fujairah
Letisko patrí k mestu: Letenky Al Fujayrah 62 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+4
Kódy letiska: FJR (OMFJ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Al-Fujairah - Fujairah

Dubai (DXB) spadá pod mesto Dubaj, ktoré ležia v štáte Spojené arabské emiráty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dubaja - Dubai, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dubai, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dubaj za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 107 km

Letisko Abu Dhabi (AUH) patrí k mestu Abu Dhabi, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Abu Dhabi - Abu Dhabi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Abu Dhabi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Abu Dhabi lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 191 km

Hľadáte letenky Seeb (MCT) v meste Muscat ( Omán)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Muscat - Seeb , alebo cestujte letecky do Omán na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Seeb , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Muscat, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 236 km

Rezervácia letenky na letisko Al-Fujairah - Fujairah

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Fujairah

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.