zavřít

Letenky Ras Al Khaimah (RKT)

Ras Al Khaimah (RKT) spadá pod mesto Ras Al Khaimah, ktoré ležia v štáte Spojené arabské emiráty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Ras Al Khaimah, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ras Al Khaimah, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Ras Al Khaimah za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Ras Al Khaimah
Medzinárodný názov letiska: Ras Al Khaimah
Letisko patrí k mestu: Letenky Ra s al Khaymah 116 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+4
Kódy letiska: RKT (OMRK)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Ras Al Khaimah

Letisko Dubai (DXB) patrí k mestu Dubaj, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Dubaja - Dubai. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dubai, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dubaja lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 68 km

Hľadáte letenky Abu Dhabi (AUH) v meste Abu Dhabi ( Spojené arabské emiráty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Abu Dhabi - Abu Dhabi, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Abu Dhabi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Abu Dhabi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 162 km

Seeb (MCT) spadá pod mesto Muscat, ktoré ležia v štáte Omán. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Muscat - Seeb , alebo cestujte letecky do Omán na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Seeb , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Muscat za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 288 km

Rezervácia letenky na letisko Ras Al Khaimah

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ras Al Khaimah

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.