zavřít

Letenky Sharjah (SHJ)

Sharjah (SHJ) spadá pod mesto Sharjah, ktoré ležia v štáte Spojené arabské emiráty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Sharjah - Sharjah, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Sharjah, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sharjah za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Sharjah
Medzinárodný názov letiska: Sharjah
Letisko patrí k mestu: Letenky Ajm?n 226 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+4
Kódy letiska: SHJ (OMSJ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Sharjah

Letisko Dubai (DXB) patrí k mestu Dubaj, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Dubaja - Dubai. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dubai, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dubaja lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 18 km

Hľadáte letenky Abu Dhabi (AUH) v meste Abu Dhabi ( Spojené arabské emiráty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Abu Dhabi - Abu Dhabi, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Abu Dhabi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Abu Dhabi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 112 km

Seeb (MCT) spadá pod mesto Muscat, ktoré ležia v štáte Omán. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Muscat - Seeb , alebo cestujte letecky do Omán na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Seeb , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Muscat za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 325 km

Rezervácia letenky na letisko Sharjah

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Sharjah

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.