zavřít

Letenky Siri Island Sirri Island (SXI)

Letisko Sirri Island (SXI) patrí k mestu Dubaj, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Dubaja - Sirri Island. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sirri Island, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dubaja lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Siri Island - Sirri Island
Medzinárodný názov letiska: Siri Island - Sirri Island
Letisko patrí k mestu: Letenky Dubaj 1,14 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+3:30
Kódy letiska: SXI (OIBS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Siri Island - Sirri Island

Dubai (DXB) spadá pod mesto Dubaj, ktoré ležia v štáte Spojené arabské emiráty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dubaja - Dubai, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dubai, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dubaj za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Hľadáte letenky Abu Dhabi (AUH) v meste Abu Dhabi ( Spojené arabské emiráty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Abu Dhabi - Abu Dhabi, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Abu Dhabi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Abu Dhabi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 96 km

Letisko Doha (DOH) patrí k mestu Doha, domovskou krajinou ktorého je Daulat Katar. Rezervujte si letenky - Doha. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Doha, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 334 km

Rezervácia letenky na letisko Siri Island - Sirri Island

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Sirri Island

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.