zavřít

Letenky Siri Island Sirri Island (SXI)

Sirri Island (SXI) spadá pod mesto Dubaj, ktoré ležia v štáte Spojené arabské emiráty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dubaja - Sirri Island, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Sirri Island, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dubaj za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Siri Island - Sirri Island
Medzinárodný názov letiska: Siri Island - Sirri Island
Letisko patrí k mestu: Letenky Dubaj 1,14 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+3:30
Kódy letiska: SXI (OIBS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Siri Island - Sirri Island

Hľadáte letenky Dubai (DXB) v meste Dubaj ( Spojené arabské emiráty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Dubaja - Dubai, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dubai, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Dubaj, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Letisko Abu Dhabi (AUH) patrí k mestu Abu Dhabi, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Abu Dhabi - Abu Dhabi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Abu Dhabi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Abu Dhabi lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 96 km

Doha (DOH) spadá pod mesto Doha, ktoré ležia v štáte Daulat Katar. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Doha, alebo cestujte letecky do Daulat Kataru na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Doha, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Doha za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 334 km

Rezervácia letenky na letisko Siri Island - Sirri Island

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Sirri Island

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.