zavřít

Letenky Aberdeen Phillips Aaf (APG)

Phillips Aaf (APG) spadá pod mesto Aberdeen, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Aberdeen - Phillips Aaf, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Phillips Aaf, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Aberdeen za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Aberdeen - Phillips Aaf
Medzinárodný názov letiska: Aberdeen - Phillips Aaf
Letisko patrí k mestu: Letenky South Bel Air subdivision 49 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: APG (KAPG)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Aberdeen - Phillips Aaf

Hľadáte letenky Balt/wash (BWI) v meste Baltimore ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Baltimoru - Balt/wash, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Balt/wash, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Baltimore, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 56 km

Letisko Harrisburg (MDT) patrí k mestu Harrisburg, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Harrisburg. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Harrisburg, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 69 km

Philadelphia (PHL) spadá pod mesto Philadelphia, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Philadelphie - Philadelphia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Philadelphia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Philadelphia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 104 km

Rezervácia letenky na letisko Aberdeen - Phillips Aaf

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Phillips Aaf

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.