zavřít

Letenky Adak Island Adak Island Ns (ADK)

Hľadáte letenky Adak Island Ns (ADK) v meste Anchorage ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Anchorage - Adak Island Ns, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Adak Island Ns, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Anchorage, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Adak Island - Adak Island Ns
Medzinárodný názov letiska: Adak Island - Adak
Letisko patrí k mestu: Letenky Anchorage 260 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-10
Kódy letiska: ADK (PADK)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Adak Island - Adak Island Ns

Wainwright As (AIN) spadá pod mesto Anchorage, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Anchorage - Wainwright As, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Wainwright As, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Anchorage za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 2758 km

Letisko Lihue (LIH) patrí k mestu Honolulu, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Honolulu - Lihue. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lihue, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Honolulu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3765 km

Hľadáte letenky Honolulu (HNL) v meste Honolulu ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Honolulu - Honolulu, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Honolulu, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Honolulu, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3898 km

Rezervácia letenky na letisko Adak Island - Adak Island Ns

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Adak Island Ns

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.