zavřít

Letenky Akure Fulton (AKC)

Fulton (AKC) spadá pod mesto Akure, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Fulton, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Fulton, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Akure za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Akure - Fulton
Medzinárodný názov letiska: Akron - Fulton
Letisko patrí k mestu: Letenky Akron 208 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: AKC (KAKR)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Akure - Fulton

Hľadáte letenky Hopkins (CLE) v meste Cleveland ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Hopkins, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Hopkins, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cleveland, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 43 km

Letisko Pittsburgh (PIT) patrí k mestu Pittsburgh, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Pittsburgh. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Pittsburgh, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 138 km

Port Columbus (CMH) spadá pod mesto Columbus, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Columbusu - Port Columbus, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Port Columbus, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Columbus za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 159 km

Rezervácia letenky na letisko Akure - Fulton

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Fulton

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.