zavřít

Letenky Alexandria (AEX)

Hľadáte letenky Alexandria (AEX) v meste Alexandria ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Alexandrie - Alexandria, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Alexandria, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Alexandria, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Alexandria
Medzinárodný názov letiska: Alexandria
Letisko patrí k mestu: Letenky Alexandria 45 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: AEX (KAEX)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Alexandria

Louis Armstrong (MSY) spadá pod mesto New Orleans, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do New Orleans - Louis Armstrong, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Louis Armstrong, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste New Orleans za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 255 km

Letisko George Bush Intercntl. (IAH) patrí k mestu Houston, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Houstonu - George Bush Intercntl.. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na George Bush Intercntl., potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Houstonu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Hľadáte letenky William P Hobby (HOU) v meste Houston ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Houstonu - William P Hobby, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na William P Hobby, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Houston, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 304 km

Rezervácia letenky na letisko Alexandria

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Alexandria

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.