zavřít

Letenky Alice (ALI)

Letisko Alice (ALI) patrí k mestu Alice, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Alice. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Alice, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Alice
Medzinárodný názov letiska: Alice
Letisko patrí k mestu: Letenky Corpus Christi 277 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: ALI (KALI)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Alice

San Antonio (SAT) spadá pod mesto San Antonio, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - San Antonio, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na San Antonio, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Antonio za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 57 km

Hľadáte letenky Austin Bergstrom (AUS) v meste Austin ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Austinu - Austin Bergstrom, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Austin Bergstrom, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Austin, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 54 km

Letisko Gen Mariano Escobedo (MTY) patrí k mestu Monterrey, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Monterrey - Gen Mariano Escobedo . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Gen Mariano Escobedo , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Monterrey lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Rezervácia letenky na letisko Alice

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Alice

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.