zavřít

Letenky Altoona / Martinsburg Altoona Blair Co (AOO)

Letisko Altoona Blair Co (AOO) patrí k mestu Altoona / Martinsburg, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Altoona Blair Co. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Altoona Blair Co, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Altoona / Martinsburg - Altoona Blair Co
Medzinárodný názov letiska: Altoona - Altoona Blair Co
Letisko patrí k mestu: Letenky Altoona 47 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: AOO (KAOO)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Altoona / Martinsburg - Altoona Blair Co

Hľadáte letenky Harrisburg (MDT) v meste Harrisburg ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Harrisburg, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Harrisburg, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Harrisburg, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 173 km

Dulles (IAD) spadá pod mesto Washington, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Dulles, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dulles, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Washington za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Letisko Pittsburgh (PIT) patrí k mestu Pittsburgh, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Pittsburgh. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Pittsburgh, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 213 km

Rezervácia letenky na letisko Altoona / Martinsburg - Altoona Blair Co

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Altoona Blair Co

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.