zavřít

Letenky Anchorage Elmendorf Afb (EDF)

Letisko Elmendorf Afb (EDF) patrí k mestu Anchorage, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Anchorage - Elmendorf Afb. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Elmendorf Afb, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Anchorage lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Anchorage - Elmendorf Afb
Medzinárodný názov letiska: Anchorage - Elmendorf Afb
Letisko patrí k mestu: Letenky Anchorage 260 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-9
Kódy letiska: EDF (PAED)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Anchorage - Elmendorf Afb

Wainwright As (AIN) spadá pod mesto Anchorage, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Anchorage - Wainwright As, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Wainwright As, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Anchorage za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1461 km

Hľadáte letenky Vancouver (YVR) v meste Vancouver ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Vancouveru - Vancouver, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vancouver, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Vancouver, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3105 km

Letisko Tacoma (SEA) patrí k mestu Seattle, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Seattlu - Tacoma. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tacoma, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Seattlu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3237 km

Rezervácia letenky na letisko Anchorage - Elmendorf Afb

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Elmendorf Afb

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.