zavřít

Letenky Atikokan Atikokan Muni (YIB)

Letisko Atikokan Muni (YIB) patrí k mestu Atikokan, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Atikokan Muni. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Atikokan Muni, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Atikokan - Atikokan Muni
Medzinárodný názov letiska: Atikokan - Atikokan Muni
Letisko patrí k mestu: Letenky Duluth 85 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YIB (CYIB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Atikokan - Atikokan Muni

St Paul (MSP) spadá pod mesto Minneapolis, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - St Paul, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na St Paul, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Minneapolis za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 177 km

Hľadáte letenky Sault Ste Marie (YAM) v meste Sault Ste Marie ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sault Ste Marie, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sault Ste Marie, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sault Ste Marie, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 793 km

Letisko Des Moines (DSM) patrí k mestu Des Moines, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Des Moines. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Des Moines, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 228 km

Rezervácia letenky na letisko Atikokan - Atikokan Muni

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Atikokan Muni

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.