zavřít

Letenky Avalon Catalina Airport (AVX)

Hľadáte letenky Catalina Airport (AVX) v meste Avalon ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Catalina Airport, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Catalina Airport, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Avalon, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Avalon - Catalina Airport
Medzinárodný názov letiska: Avalon - Catalina Airport
Letisko patrí k mestu: Avalon
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: AVX (KAVX)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Avalon - Catalina Airport

Letisko Los Angeles (LAX) patrí k mestu Los Angeles, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Los Angeles. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Los Angeles, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 28 km

John Wayne (SNA) spadá pod mesto Santa Ana, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - John Wayne, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na John Wayne, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Santa Ana za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 63 km

Hľadáte letenky Lindberg Fld (SAN) v meste San Diego ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do San Diega - Lindberg Fld, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lindberg Fld, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste San Diego, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 141 km

Rezervácia letenky na letisko Avalon - Catalina Airport

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Catalina Airport

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.