zavřít

Letenky Bakersfield Meadows Field (BFL)

Letisko Meadows Field (BFL) patrí k mestu Bakersfield, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Meadows Field. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Meadows Field, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bakersfield - Meadows Field
Medzinárodný názov letiska: Bakersfield - Meadows Fld
Letisko patrí k mestu: Letenky Bakersfield 291 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: BFL (KBFL)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bakersfield - Meadows Field

Hľadáte letenky Los Angeles (LAX) v meste Los Angeles ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Los Angeles, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Los Angeles, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Los Angeles, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 107 km

John Wayne (SNA) spadá pod mesto Santa Ana, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - John Wayne, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na John Wayne, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Santa Ana za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 162 km

Letisko Lindberg Fld (SAN) patrí k mestu San Diego, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do San Diega - Lindberg Fld. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lindberg Fld, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do San Diega lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 251 km

Rezervácia letenky na letisko Bakersfield - Meadows Field

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Meadows Field

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.