zavřít

Letenky Bakersfield Meadows Field (BFL)

Meadows Field (BFL) spadá pod mesto Bakersfield, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Meadows Field, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Meadows Field, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bakersfield za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bakersfield - Meadows Field
Medzinárodný názov letiska: Bakersfield - Meadows Fld
Letisko patrí k mestu: Letenky Bakersfield 291 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: BFL (KBFL)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bakersfield - Meadows Field

Letisko Los Angeles (LAX) patrí k mestu Los Angeles, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Los Angeles. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Los Angeles, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 107 km

Hľadáte letenky John Wayne (SNA) v meste Santa Ana ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - John Wayne, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na John Wayne, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Santa Ana, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 162 km

Lindberg Fld (SAN) spadá pod mesto San Diego, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do San Diega - Lindberg Fld, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lindberg Fld, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Diego za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 251 km

Rezervácia letenky na letisko Bakersfield - Meadows Field

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Meadows Field

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.