zavřít

Letenky Baltimore Balt/wash (BWI)

Letisko Balt/wash (BWI) patrí k mestu Baltimore, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Baltimoru - Balt/wash. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Balt/wash, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Baltimoru lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Baltimore - Balt/wash
Medzinárodný názov letiska: Baltimore - Baltimore Washington
Letisko patrí k mestu: Letenky Glen Burnie 40 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: BWI (KBWI)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Baltimore - Balt/wash

Hľadáte letenky Ronald Reagan Washington National (DCA) v meste Washington ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Ronald Reagan Washington National, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ronald Reagan Washington National, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Washington, či požičanie auta z autopožičovne.

Dulles (IAD) spadá pod mesto Washington, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Dulles, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dulles, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Washington za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 88 km

Letisko Harrisburg (MDT) patrí k mestu Harrisburg, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Harrisburg. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Harrisburg, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 28 km

Rezervácia letenky na letisko Baltimore - Balt/wash

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Balt/wash

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.