zavřít

Letenky Bangor (BGR)

Hľadáte letenky Bangor (BGR) v meste Bangor ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Bangor, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bangor, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bangor, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bangor
Medzinárodný názov letiska: Bangor
Letisko patrí k mestu: Letenky Lewiston 36 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: BGR (KBGR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bangor

Letisko Logan (BOS) patrí k mestu Boston, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Logan. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Logan, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 260 km

Theodore Francis (PVD) spadá pod mesto Providence, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Theodore Francis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Theodore Francis, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Providence za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 312 km

Hľadáte letenky Burlington (BTV) v meste Burlington ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Burlington, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Burlington, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Burlington, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 481 km

Rezervácia letenky na letisko Bangor

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bangor

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.