zavřít

Letenky Barre / Montpelier Edward F Knapp State (MPV)

Letisko Edward F Knapp State (MPV) patrí k mestu Barre / Montpelier, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Edward F Knapp State. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Edward F Knapp State, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Barre / Montpelier - Edward F Knapp State
Medzinárodný názov letiska: Montpelier - Edward F Knapp State
Letisko patrí k mestu: Barre / Montpelier
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: MPV (KMPV)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Barre / Montpelier - Edward F Knapp State

Hľadáte letenky Burlington (BTV) v meste Burlington ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Burlington, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Burlington, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Burlington, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 66 km

Dorval (YUL) spadá pod mesto Montreal, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Montreal za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Letisko Albany (ALB) patrí k mestu Albany, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Albany. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Albany, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 146 km

Rezervácia letenky na letisko Barre / Montpelier - Edward F Knapp State

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Edward F Knapp State

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.