zavřít

Letenky Baudette (BDE)

Baudette (BDE) spadá pod mesto Baudette, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Baudette, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Baudette, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Baudette za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Baudette
Medzinárodný názov letiska: Baudette
Letisko patrí k mestu: Letenky Grand Forks 48 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: BDE (KBDE)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Baudette

Letisko St Paul (MSP) patrí k mestu Minneapolis, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - St Paul. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na St Paul, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 157 km

Hľadáte letenky Des Moines (DSM) v meste Des Moines ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Des Moines, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Des Moines, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Des Moines, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 120 km

Kansas City (MCI) spadá pod mesto Kansas City, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kansas City, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kansas City, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kansas City za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 86 km

Rezervácia letenky na letisko Baudette

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Baudette

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.