zavřít

Letenky Bedford Hanscom Field (BED)

Hľadáte letenky Hanscom Field (BED) v meste Bedford ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Hanscom Field, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Hanscom Field, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bedford, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bedford - Hanscom Field
Medzinárodný názov letiska: Bedford - Laurence G Hanscom Fld
Letisko patrí k mestu: Letenky Billerica 40 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: BED (KBED)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bedford - Hanscom Field

Letisko Logan (BOS) patrí k mestu Boston, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Logan. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Logan, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 32 km

Theodore Francis (PVD) spadá pod mesto Providence, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Theodore Francis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Theodore Francis, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Providence za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 31 km

Hľadáte letenky Bradley (BDL) v meste Hartford ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Bradley, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bradley, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hartford, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 156 km

Rezervácia letenky na letisko Bedford - Hanscom Field

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Hanscom Field

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.