zavřít

Letenky Bellingham (BLI)

Bellingham (BLI) spadá pod mesto Bellingham, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Bellingham, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bellingham, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bellingham za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bellingham
Medzinárodný názov letiska: Bellingham
Letisko patrí k mestu: Letenky Bellingham 73 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: BLI (KBLI)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bellingham

Hľadáte letenky Vancouver (YVR) v meste Vancouver ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Vancouveru - Vancouver, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vancouver, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Vancouver, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 76 km

Letisko Tacoma (SEA) patrí k mestu Seattle, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Seattlu - Tacoma. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tacoma, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Seattlu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 84 km

Portland (PDX) spadá pod mesto Portland, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Portlandu - Portland, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Portland, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Portland za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 192 km

Rezervácia letenky na letisko Bellingham

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bellingham

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.