zavřít

Letenky Bellingham (BLI)

Letisko Bellingham (BLI) patrí k mestu Bellingham, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Bellingham. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bellingham, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bellingham
Medzinárodný názov letiska: Bellingham
Letisko patrí k mestu: Letenky Bellingham 73 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: BLI (KBLI)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bellingham

Vancouver (YVR) spadá pod mesto Vancouver, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Vancouveru - Vancouver, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vancouver, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Vancouver za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 76 km

Hľadáte letenky Tacoma (SEA) v meste Seattle ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Seattlu - Tacoma, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tacoma, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Seattle, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 84 km

Letisko Portland (PDX) patrí k mestu Portland, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Portlandu - Portland. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Portland, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Portlandu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 192 km

Rezervácia letenky na letisko Bellingham

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bellingham

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.