zavřít

Letenky Biloxi Keesler Afb (BIX)

Hľadáte letenky Keesler Afb (BIX) v meste Biloxi ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Keesler Afb, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Keesler Afb, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Biloxi, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Biloxi - Keesler Afb
Medzinárodný názov letiska: Biloxi - Keesler Afb
Letisko patrí k mestu: Letenky Biloxi 51 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: BIX (KBIX)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Biloxi - Keesler Afb

Louis Armstrong (MSY) spadá pod mesto New Orleans, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do New Orleans - Louis Armstrong, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Louis Armstrong, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste New Orleans za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 148 km

Letisko Regionální (PNS) patrí k mestu Pensacola, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Regionální. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Regionální, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 193 km

Hľadáte letenky Alexandria (AEX) v meste Alexandria ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Alexandrie - Alexandria, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Alexandria, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Alexandria, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 403 km

Rezervácia letenky na letisko Biloxi - Keesler Afb

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Keesler Afb

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.