zavřít

Letenky Bimini South Bimini (BIM)

Letisko South Bimini (BIM) patrí k mestu Bimini, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - South Bimini. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na South Bimini, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bimini - South Bimini
Medzinárodný názov letiska: Alice Town - South Bimini
Letisko patrí k mestu: Letenky Miami Beach 89 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: BIM (MYBS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bimini - South Bimini

Hľadáte letenky Hollywood (FLL) v meste Fort Lauderdale ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Fort Lauderdale - Hollywood, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Hollywood, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Fort Lauderdale, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 99 km

Miami (MIA) spadá pod mesto Miami, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Miami - Miami, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Miami, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Miami za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 114 km

Letisko Palm Beach (PBI) patrí k mestu West Palm Beach, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Palm Beach. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Palm Beach, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Rezervácia letenky na letisko Bimini - South Bimini

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska South Bimini

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.