zavřít

Letenky Birmingham (BHM)

Birmingham (BHM) spadá pod mesto Birmingham, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Birminghamu - Birmingham, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Birmingham, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Birmingham za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Birmingham
Medzinárodný názov letiska: Birmingham
Letisko patrí k mestu: Letenky Birmingham 232 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: BHM (KBHM)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Birmingham

Letisko William B Hartsfield (ATL) patrí k mestu Atlanta, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Atlanty - William B Hartsfield . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na William B Hartsfield , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Atlanty lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Hľadáte letenky Nashville (BNA) v meste Nashville ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Nashvillu - Nashville, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Nashville, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Nashville, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 18 km

Regionální (PNS) spadá pod mesto Pensacola, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Regionální, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Regionální, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pensacola za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 51 km

Rezervácia letenky na letisko Birmingham

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Birmingham

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.