zavřít

Letenky Birmingham (BHM)

Birmingham (BHM) spadá pod mesto Birmingham, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Birminghamu - Birmingham, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Birmingham, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Birmingham za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Birmingham
Medzinárodný názov letiska: Birmingham
Letisko patrí k mestu: Letenky Birmingham 232 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: BHM (KBHM)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Birmingham

Hľadáte letenky William B Hartsfield (ATL) v meste Atlanta ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Atlanty - William B Hartsfield , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na William B Hartsfield , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Atlanta, či požičanie auta z autopožičovne.

Letisko Nashville (BNA) patrí k mestu Nashville, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Nashvillu - Nashville. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Nashville, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Nashvillu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 18 km

Regionální (PNS) spadá pod mesto Pensacola, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Regionální, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Regionální, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pensacola za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 51 km

Rezervácia letenky na letisko Birmingham

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Birmingham

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.