zavřít

Letenky Boise Boise Air Terminal (BOI)

Boise Air Terminal (BOI) spadá pod mesto Boise, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Boise Air Terminal, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Boise Air Terminal, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Boise za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Boise - Boise Air Terminal
Medzinárodný názov letiska: Boise - Boise Air Terminal
Letisko patrí k mestu: Letenky Boise 146 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-7
Kódy letiska: BOI (KBOI)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Boise - Boise Air Terminal

Letisko Salt Lake City (SLC) patrí k mestu Salt Lake City, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Salt Lake City. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Salt Lake City, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 488 km

Hľadáte letenky Reno Tahoe (RNO) v meste Reno ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Reno Tahoe, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Reno Tahoe, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Reno, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 447 km

Portland (PDX) spadá pod mesto Portland, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Portlandu - Portland, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Portland, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Portland za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 717 km

Rezervácia letenky na letisko Boise - Boise Air Terminal

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Boise Air Terminal

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.