zavřít

Letenky Boise Boise Air Terminal (BOI)

Hľadáte letenky Boise Air Terminal (BOI) v meste Boise ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Boise Air Terminal, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Boise Air Terminal, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Boise, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Boise - Boise Air Terminal
Medzinárodný názov letiska: Boise - Boise Air Terminal
Letisko patrí k mestu: Letenky Boise 146 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-7
Kódy letiska: BOI (KBOI)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Boise - Boise Air Terminal

Salt Lake City (SLC) spadá pod mesto Salt Lake City, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Salt Lake City, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Salt Lake City, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Salt Lake City za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 488 km

Letisko Reno Tahoe (RNO) patrí k mestu Reno, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Reno Tahoe. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Reno Tahoe, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 447 km

Hľadáte letenky Portland (PDX) v meste Portland ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Portlandu - Portland, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Portland, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Portland, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 717 km

Rezervácia letenky na letisko Boise - Boise Air Terminal

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Boise Air Terminal

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.