zavřít

Letenky Boston Logan (BOS)

Letisko Logan (BOS) patrí k mestu Boston, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Logan. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Logan, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Boston - Logan
Medzinárodný názov letiska: Boston - General Edward Lawrence Logan
Letisko patrí k mestu: Letenky Revere 46 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: BOS (KBOS)
Počet terminálov: 6

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Boston - Logan

Hľadáte letenky Theodore Francis (PVD) v meste Providence ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Theodore Francis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Theodore Francis, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Providence, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 52 km

Bradley (BDL) spadá pod mesto Hartford, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Bradley, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bradley, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Hartford za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 187 km

Letisko Albany (ALB) patrí k mestu Albany, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Albany. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Albany, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 311 km

Rezervácia letenky na letisko Boston - Logan

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Logan

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.