zavřít

Letenky Chicago Chicago Midway (MDW)

Chicago Midway (MDW) spadá pod mesto Chicago, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Chicaga - Chicago Midway, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Chicago Midway, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Chicago za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Chicago - Chicago Midway
Medzinárodný názov letiska: Chicago - Chicago Midway
Letisko patrí k mestu: Letenky Cicero 81 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: MDW (KMDW)
Počet terminálov: 5

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Chicago - Chicago Midway

Hľadáte letenky Ohare (ORD) v meste Chicago ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Chicaga - Ohare, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ohare, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Chicago, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 17 km

Letisko Kent County (GRR) patrí k mestu Grand Rapids, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Kent County. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kent County, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 248 km

Indianapolis (IND) spadá pod mesto Indianapolis, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Indianapolis - Indianapolis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Indianapolis, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Indianapolis za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 163 km

Rezervácia letenky na letisko Chicago - Chicago Midway

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Chicago Midway

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.