zavřít

Letenky Chicago Ohare (ORD)

Ohare (ORD) spadá pod mesto Chicago, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Chicaga - Ohare, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ohare, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Chicago za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Chicago - Ohare
Medzinárodný názov letiska: Chicago - Ohare
Letisko patrí k mestu: Letenky Des Plaines 54 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: ORD (KORD)
Počet terminálov: 7

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Chicago - Ohare

Hľadáte letenky Kent County (GRR) v meste Grand Rapids ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kent County, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kent County, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Grand Rapids, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 265 km

Letisko Indianapolis (IND) patrí k mestu Indianapolis, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Indianapolis - Indianapolis. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Indianapolis, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Indianapolis lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 179 km

Lambert (STL) spadá pod mesto St Louis, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Lambert, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lambert, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste St Louis za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 274 km

Rezervácia letenky na letisko Chicago - Ohare

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ohare

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.