zavřít

Letenky Detroit Detroit City (DET)

Detroit City (DET) spadá pod mesto Detroit, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Detroitu - Detroit City, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Detroit City, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Detroit za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Detroit - Detroit City
Medzinárodný názov letiska: Detroit - Detroit City
Letisko patrí k mestu: Letenky Warren 134 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: DET (KDET)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Detroit - Detroit City

Letisko Wayne County (DTW) patrí k mestu Detroit, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Detroitu - Wayne County. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Wayne County, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Detroitu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 38 km

Hľadáte letenky Hopkins (CLE) v meste Cleveland ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Hopkins, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Hopkins, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cleveland, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 130 km

Port Columbus (CMH) spadá pod mesto Columbus, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Columbusu - Port Columbus, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Port Columbus, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Columbus za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 35 km

Rezervácia letenky na letisko Detroit - Detroit City

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Detroit City

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.