zavřít

Letenky Detroit

Mesto leží v štáte Detroit. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Detroitu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Detroit
Miestny názov mesta: Detroit (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Detroit, Detroitas, Detrojt, Detrojto, ????????, ???????, ???????, ??????, ???????, ????????, ?????, ???

Počet obyvateľov:951 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Detroit City (Detroit) - 4 km
Správna oblasť: Letenky Michigan

Letenky do Detroitu a okolí

Letisko Wayne County (DTW) patrí k mestu Detroit, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Detroitu - Wayne County. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Wayne County, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Detroitu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 34 km

Hľadáte letenky Hopkins (CLE) v meste Cleveland ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Hopkins, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Hopkins, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cleveland, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 134 km

Port Columbus (CMH) spadá pod mesto Columbus, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Columbusu - Port Columbus, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Port Columbus, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Columbus za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 36 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Detroit

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.