zavřít

Letenky Fort Dix Mc Guire Afb (WRI)

Letisko Mc Guire Afb (WRI) patrí k mestu Fort Dix, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Mc Guire Afb. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mc Guire Afb, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Fort Dix - Mc Guire Afb
Medzinárodný názov letiska: Wrightstown - Mc Guire Afb
Letisko patrí k mestu: Letenky Trenton 85 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: WRI (KWRI)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Fort Dix - Mc Guire Afb

Philadelphia (PHL) spadá pod mesto Philadelphia, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Philadelphie - Philadelphia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Philadelphia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Philadelphia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 72 km

Hľadáte letenky Newark (EWR) v meste New York ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do New Yorku - Newark , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Newark , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste New York, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 51 km

Letisko John F. Kennedy (JFK) patrí k mestu New York, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do New Yorku - John F. Kennedy. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na John F. Kennedy, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do New Yorku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 93 km

Rezervácia letenky na letisko Fort Dix - Mc Guire Afb

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Mc Guire Afb

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.