zavřít

Letenky Jackson Mckellar (MKL)

Hľadáte letenky Mckellar (MKL) v meste Jackson ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mckellar, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mckellar, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Jackson, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Jackson - Mckellar
Medzinárodný názov letiska: Jackson - Mc Kellar Sipes Rgnl
Letisko patrí k mestu: Jackson
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: MKL (KMKL)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Jackson - Mckellar

Letisko Memphis (MEM) patrí k mestu Memphis, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Memphisu - Memphis. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Memphis, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Memphisu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 118 km

Nashville (BNA) spadá pod mesto Nashville, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Nashvillu - Nashville, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Nashville, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Nashville za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 249 km

Hľadáte letenky Lambert (STL) v meste St Louis ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Lambert, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lambert, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste St Louis, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 162 km

Rezervácia letenky na letisko Jackson - Mckellar

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Mckellar

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.